Wynajem telebimów na duże imprezy

Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda masowa impreza musi obowiązkowo posiadać dobrą scenografię audiowizualną. Lokalizacje, gdzie najważniejsze są: obraz, brzmienie oraz podświetlenie, bez dwóch zdań powinniśmy zainstalować ultranowoczesne – oraz bez wątpienia dobrej jakości – urządzenia transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest dziedziną wyjątkowo ciężką, bo każdy pojedynczy koncert lub przedsięwzięcie sportowe musi spełnić wymagania większości zainteresowanych. Tutaj oczywiście wyczekują oni na doskonałe wydarzenie bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie bardzo innowacyjne oraz wydajne akcesoria, dzięki którym mamy możliwość w czasie imprezy grupowej emitować różnorakie materiały, przykładowo reklamy produktów fundatorów. Tego rodzaju ekrany stosuje się jako oprawę spotkań komercyjnych, na pokazach mody, konsultacjach oraz kiermaszach. Bardzo często możemy je wyłapać w supermarketach, na wystawach i pomieszczeniach sportowych. Mają szansę sprawować funkcję nadrzędną (tak jak na występach zespołów muzycznych) czy jako swoisty kontekst (m. in. w sytuacji meczy koszykówki). Innym zwyczajem na użytkowanie ekranów ledowych jest ulokowanie ich w strefie miejskiej do puszczania treści promocyjnych lub innych informacji, np. temperatury powietrza.

Warto podkreślić, że w zasadzie nie trzeba inwestować zebranych zasobów finansowych w tak cenny sprzęt. Niejednokrotnie nawet potężne firmy czerpią z wynajmu telebimów, bowiem – często w pakiecie – zyskują załogę techniczną, m. in. do postawienia kompletnego sprzętu przed uroczystością albo jego usunięcie wkrótce po nim. Za pomocą przenośnej formy wyświetlacze mamy szansę w prosty sposób przetransportować w te lokalizacje, gdzie są dzisiaj nieodzowne. Spora liczba placówek, które przez wiele lat zajmują się umieszczaniem ekranów, mogą przeprowadzić tę czynność w niespełna godzinę. Możemy ponadto nieskrępowanie ustawić kąt pochylenia telebimu, jak również kręcić nim naokoło własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – gdyż w taki sposób częstokroć na wielu stronach internetowych określa się ekrany, które wydzierżawiają różnorakie firmy – wspaniale sprawdzą się na zebraniach. Często komunikat nie jest w stanie trafić do wszystkich widzów (niemożliwe jest zgromadzenie ich w głównym rejonie), a wyświetlacze efektywnie niwelują powyższy kłopot. Jednocześnie wszyscy uczestnicy imprezy są w stanie rzeczywiście uczestniczyć w dyskusji, a mianowicie na żywo stawiać pytania.

Występy i akcje „na zielonej trawce”, m. in. festiwale, to kolejne widowiska, na których muszą koniecznie być zainstalowane wyświetlacze diodowe. Transmisja powinien dotrzeć do setek zebranych oraz w ogóle nie musi być skumulowany w określonym miejscu. Częstokroć obok pojedynczego podstawowego telebimu wystawia się kilka niezależnych w różnych częściach miasta, które gromadzą dodatkowych obserwatorów. Często takim właśnie wydarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś od czasu do czasu koncert słynnego zespołu. W pierwszym przypadku faktycznie powinny spełnić swoje zadanie dwa lub trzy telebimy, na jakich będą koncentrować się obserwatorzy z najdalszych miejsc. W przypadku koncertów nieunikniona jest specjalistyczna sceneria, która bazuje na zainstalowaniu najlepszej klasy sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia, efektów widowiskowych (np. licznych laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Ekrany LED są znakomitym wyjściem nie tylko na wielkie zabawy, jakie skupiają setki czy tysiące odbiorców. Możemy je zaobserwować codziennie, np. w kawiarniach albo „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z któregoś powodu w sumie nie mogą zawitać w nowym mieście na intrygującym widowisku sportowym, powinny bez problemu spotkać się w tzw. „strefie kibica” i śledzić relację z meczu ukochanej drużyny. Odbiorcy mają szansę wtedy liczyć na najznakomitszą rozdzielczość emitowanego obrazu oraz wyjątkowe emocje. Zwykle przedsiębiorstwa, jakie wynajmują przytoczone telebimy, gwarantują też zadaszoną scenkę, mocne drewniane ławy, wyżywienie dla gości i sporo dodatkowych zabaw.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli pragniemy zakupić telebim, wtedy cena będzie chwiać się orientacyjnie od 10 tys. do 70 tys. złotych. Przyzwoitej klasy, wielkie telebimy będą generowały koszt od 50.000 zł w górę. Z pewnością lepiej opłaca się wydzierżawić telebim (głównie, w przypadku kiedy widowisko będzie miało charakter jednorazowy). Błyskawicznie po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, np. sformułowania „telebim wynajem”, można ustalić, iż stawki wypożyczenia telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się w przybliżeniu od niecałych stu złotych za dzień. Wszystko w rzeczywistości zależy od konkretnej oferty przedsiębiorstwa (i ilości wynajętych telebimów ledowych), a także rozmiaru obsługi określonej firmy.

Jeśli zajął Cię niniejszy tekst i pragniesz wiedzieć o wiele więcej o scenerii wizyjno-dźwiękowej na najprzeróżniejsze imprezy, kliknij w link po prawej stronie – Wynajem Telebimów cena – a prawdopodobnie odszukasz to, czego akurat wyszukujesz.

Strona używa cookies
Ok